Lodówka Candy COT1S 45 FSH srebrny
Zdjęcia 5 |
Candy COT1S 45 FSH srebrny 2022 rok biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy COT1S 45 FSH srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy Refrigerator COT1S45FSH Energy efficiency class F Free standing Lard | 1 342 zł |
Lodówka Candy Comfort COT1S45FSH 34005077 | 949 zł |
Lodówka Candy Cot1S45Fsh 106L Led Srebrny 50Cm | 949 zł |
Lodówka Candy Cot1S45Fsh 106L Led Srebrny 50Cm | 999 zł |
Modyfikacje Candy COT1S 45 FSH
Ceny na Candy COT1S 45 FSH |
---|---|---|---|---|
Candy COT1S 45 FWH biały | od 679 zł | 2 oferty | ||
Candy COT1S 45 FSH srebrny | od 949 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →