Lodówka Candy CCT 3L517 FS srebrny (34005027)
Zdjęcia 14 |
Candy CCT 3L517 FS srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy CCT 3L517 FS srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka CANDY CCT3L517FS 176cm Srebrna | 1 700 zł |
Lodówka CANDY CCT3L517FS 176cm Srebrna 34005027 | 1 700 zł |
Modyfikacje Candy CCT 3L517 FS
Ceny na Candy CCT 3L517 FS |
---|---|---|---|---|
Candy CCT3L 517 FW biały | od 1 544 zł | 10 oferty | ||
Candy CCT3L 517 FB czarny | od 1 525 zł | 14 oferty | ||
Candy CCT 3L517 FS srebrny | od 1 700 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →