Lodówka Candy CCT3L 517 FB czarny (34005026)
Zdjęcia 13 |
Candy CCT3L 517 FB czarny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy CCT3L 517 FB czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy CCT3L517FB Lodówka Combi 55CM Wysokość 176m 260L Low Frost Funkcja S | 3 052 zł |
Candy Chłodziarko-zamrażarka CCT3L517FB HWCDYLK2D005026 | 1 749 zł |
Lodówka CANDY CCT3L517FB 176cm Czarna | 1 722 zł |
Candy Chłodziarko-zamrażarka CCT3L517FB 99921 | 1 749 zł |
Lodówka CANDY CCT3L517FB 176cm Czarna | 1 722 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Candy CCT3L 517 FB
Ceny na Candy CCT3L 517 FB |
---|---|---|---|---|
Candy CCT3L 517 FW biały | od 1 189 zł | 11 oferty | ||
Candy CCT3L 517 FB czarny | od 1 595 zł | 12 oferty | ||
Candy CCT 3L517 FS srebrny | od 1 700 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →