Lodówka Candy COT1S 45 ESH srebrny
Zdjęcia 3 |
Candy COT1S 45 ESH srebrny 2022 rok biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy COT1S 45 ESH srebrny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANDY COT1S45ESH ZF9013492 | 1 233 zł |
Candy Lodówka podblatowa COT1S45ESH 128962 | 908 zł |
Candy Lodówka podblatowa COT1S45ESH 128962 | 964 zł |
Candy COT1S45ESH 84cm Srebrny | 899 zł |
Lodówka Candy COT1S45ESH | 895 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Candy COT1S 45 ESH
Ceny na Candy COT1S 45 ESH |
---|---|---|---|---|
Candy COT1S 45 EW biały | od 899 zł | 3 oferty | ||
Candy COT1S 45 ESH srebrny | od 895 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →