Lodówka Candy CHASD 4351 EWC biały (34005397)
Zdjęcia 3 |
Candy CHASD 4351 EWC biały biały czarny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy CHASD 4351 EWC biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka CANDY CHASD4351EWC 51cm Biała | 494 zł |
Candy CHASD4351EWC 51cm Biały | 494 zł |
Lodówka CANDY CHASD4351EWC 51cm Biała 34005397 | 499 zł |
Candy CHASD4351EWC 51cm Biały | 499 zł |
Modyfikacje Candy CHASD 4351 EWC
Ceny na Candy CHASD 4351 EWC |
---|---|---|---|---|
Candy CHASD 4351 EWC biały | od 494 zł | 5 oferty | ||
Candy CHASD 4351 EBC czarny | od 529 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →