Lodówka Candy CCG 1S518 EW biały
Zdjęcia 6 |
Candy CCG 1S518 EW biały biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy CCG 1S518 EW biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy CCG1S 518EW - Lodówka Combi Szerokość 55cm Wysokość 180m 252L Techno | 1 985 zł |
Chłodziarko-zamrażarka CANDY CCG1S 518EW | 1 197 zł |
Candy CCG1S 518EW 179,4cm Biały | 1 399 zł |
Candy CCG1S 518EW 179,4cm Biały | 1 399 zł |
Modyfikacje Candy CCG 1S518 EW
Ceny na Candy CCG 1S518 EW |
---|---|---|---|---|
Candy CCG 1S518 EW biały | od 1 197 zł | 5 oferty | ||
Candy CCG 1S518 EX srebrny | od 1 499 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →