Lodówka Candy CCT3L 517 FW biały
Zdjęcia 28 |
Candy CCT3L 517 FW biały |
|
Lodówka firmy Candy z powodzeniem łączy w sobie dość proste cechy, niski koszt, minimalistyczny design i nowoczesne funkcje. Jest to dość wąski model o szerokości 55 cm, dzięki czemu będzie dobrym wyborem do małych kuchni o ograniczonej przestrzeni. Ale pojemność urządzenia jest daleka od najwyższej. Całkowita objętość użytkowa wynosi 260 litrów, z czego 186 litrów znajduje się w komorze lodówki, a pozostałe 74 litry w zamrażarce.
Statyczny system chłodzenia zapewnia równomierny rozkład temperatury i pomaga zachować świeżość żywności na przestrzeni czasu. Technologia Low Frost zmniejsza tworzenie się szronu i lodu o 20%. Będziesz jednak musiał rozmrozić lodówkę ręcznie. Candy CCT3L 517 FW można także podłączyć do ekosystemu inteligentnego domu. W aplikacji mobilnej hOn znajdziesz przydatne wskazówki, podpowiedzi, pomoc w ustawieniach i wiele więcej.
Do sterowania służy także wygodny panel dotykowy. Dostępne są łącznie cztery poziomy chłodzenia, a także funkcja Super Cool do szybkiego chłodzenia. W komorze lodówki znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do właściwej organizacji miejsca pracy: 4 wytrzymałe szklane półki, wysuwany pojemnik na warzywa, owoce i zioła, tacki na jajka oraz półki boczne. Przydatnym dodatkiem będzie oświetlenie LED. Zamrażarka składa się z trzech komór. Wydajność zamrażania wynosi 3,3 kg dziennie, a w przypadku braku prądu chłód utrzymuje się przez 11 godzin. Dla wygodniejszej instalacji drzwi można ponownie zawiesić. Oznacza to, że możesz niezależnie wybrać sposób otwierania drzwi w zależności od układu Twojej kuchni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Kup Candy CCT3L 517 FW biały
Wszystkie ceny 10 →Candy CCT3L517FW Lodówka Combi 55CM Wysokość 177m 260L Low Frost Funkcja S | 1 605 zł |
Candy Chłodziarko-zamrażarka CCT3L517FW HWCDYLK2D005023 | 1 199 zł |
Lodówka Candy CCT3L517FW 34005023 | 1 699 zł |
Lodówka CANDY CCT3L517FW 176cm Biała | 1 600 zł |
Candy Chłodziarko-zamrażarka CCT3L517FW 113336 | 1 199 zł |
Modyfikacje Candy CCT3L 517 FW
Ceny na Candy CCT3L 517 FW |
---|---|---|---|---|
Candy CCT3L 517 FW biały | od 1 189 zł | 11 oferty | ||
Candy CCT3L 517 FB czarny | od 1 595 zł | 12 oferty | ||
Candy CCT 3L517 FS srebrny | od 1 700 zł | 3 oferty |