Lodówka Candy CHCS 514FX srebrny (34004839)
Zdjęcia 4 |
Candy CHCS 514FX srebrny biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy CHCS 514FX srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CHCS 514FX - Połączona lodówka No Frost 207 Litrów Klasy F CHCS 514 FX | 1 682 zł |
Lodówka Candy CHCS 514FX | 1 599 zł |
Candy CHCS 514FX 151cm Srebrny | 1 189 zł |
Lodówka Candy CHCS 514FX | 1 599 zł |
Lodówka Dwudrzwiowa Candy Chcs514Fx 151Cm Srebrna | 1 599 zł |
Candy CHCS 514FX 151cm Srebrny | 1 189 zł |
Modyfikacje Candy CHCS 514FX
Ceny na Candy CHCS 514FX |
---|---|---|---|---|
Candy CHCS 514FW biały | od 1 299 zł | 5 oferty | ||
Candy CHCS 514FX srebrny | od 1 189 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →