Холодильник Kernau KFRC 15153.1 NF W білий
Фото 3 |
Kernau KFRC 15153.1 NF W білий 2021 рікNo Frost морозилки білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFRC 15153.1 NF W білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka Kernau KFRC 15153.1 NF W | 1 679 zł |
Lodówka KERNAU KFRC 15153.1 NF W | 1 679 zł |
Lodówka wolnostojąca KFRC15153.1NFW Kernau | 1 679 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Lodówka wolnostojąca KERNAU KFRC 15153.1 NF W | NoFros | 1 679 zł |
Модификації Kernau KFRC 15153.1 NF W
Ціни на Kernau KFRC 15153.1 NF W |
---|---|---|---|---|
Kernau KFRC 15153.1 NF W білий | від 1 679 zł | 5 пропозицій | ||
Kernau KFRC 15153.1 NF IX нержавіюча сталь | від 1 669 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →