Холодильник Kernau KFRC 16153 NF IX нержавіюча сталь
Kernau KFRC 16153 NF IX нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFRC 16153 NF IX нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka Kernau KFRC 16153 NF IX | 1 899 zł |
Lodówka Kernau Kfrc 16153 Nf Ix 240L Nofrost 54Cm | 1 899 zł |
Lodówka wolnostojąca KFRC 16153 NF IX Kernau | 1 899 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Lodówka wolnostojąca KERNAU KFRC 16153 NF IX | NoFrost | 1 899 zł |
Lodówka Kernau Kfrc 16153 Nf Ix 240L Nofrost 54Cm | 1 799 zł |
Модификації Kernau KFRC 16153 NF IX
Ціни на Kernau KFRC 16153 NF IX |
---|---|---|---|---|
Kernau KFRC 16153 NF W білий | від 1 699 zł | 6 пропозицій | ||
Kernau KFRC 16153 NF IX нержавіюча сталь | від 1 799 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →