Wyrzynarka Bosch GST 700 Professional 06012A7020
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Bosch GST 700 Professional 06012A7020 |
|
Ruch wahadłowy. Wysoka prędkość. Bezkluczowa wymiana brzeszczotu.
Model 06012A7020 zawiera jeden pilnik, a model 06012A702D zawiera zestaw pilników (8 szt.)
Sieciowa wyrzynarka elektryczna o mocy 500 W, która jest pozycjonowana przez producenta jako profesjonalne narzędzie do obróbki drewna. Posiada regulację prędkości (1450 - 3200 uderzeń/min) oraz ustawienie intensywności skoku wahadła. Oprócz cięcia drewna (do grubości 70 mm) może również ciąć aluminium (do 10 mm) lub stal (do 6 mm) przy zastosowaniu odpowiednich brzeszczotów. Wyrzynarka Bosch GST 700 jest wyposażona w uchwyt typu SDS, który umożliwia szybkie i bezpieczne mocowanie pilników z chwytem T bez użycia kluczy. Kompletny zestaw narzędzia jest minimalny: do wyrzynarki przymocowana jest tylko zdejmowana osłona ochronna wykonana z przezroczystego tworzywa sztucznego i jeden brzeszczot.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GST 700 Professional 06012A7020
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Bosch Wyrzynarka 500w gst 700 | 425 zł |
Bosch Wyrzynarka 500W Gst 700 +Akcesoria | 366 zł |
WYRZYNARKA GST 700 ACC | 409 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →