Elektryczne nożyce do blachy Bosch GSC 2.8 Professional (0601506108)
Zdjęcia 6 |
Bosch GSC 2.8 Professional (0601506108) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSC 2.8 Professional (0601506108)
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GSC 2,8 - Nożyce (0601506108) | 3 660 zł |
Nożyce do blachy BOSCH Professional GSC 2.8 0601506108 | 3 504 zł |
Bosch Bosch Nożyce do blachy gsc 2,8 | 4 096 zł |
Bosch Nożyce GSC 2,8 Professional (0.601.506.108) | 3 211 zł |
Nożyce do blachy BOSCH Professional GSC 2.8 0601506108 | 3 504 zł |
Nożyce do blachy 500W 2400 skoki/obr GSC 2,8 0.601.506.108 | 3 445 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →