Elektryczne nożyce do blachy Makita JS3201J
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Makita JS3201J |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita JS3201J
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Makita Nożyce do blachy 710w 3,2mm walizka makpac js3201j | 2 947 zł |
Makita Nożyce elektryczne do blachy 3,2mm 3710W MakPac (JS3201J) | 1 843 zł |
JS3201J Nożyce do blachy Makita 7000W JS 3201 J | 2 607 zł |
Nożyce do blachy MAKITA JS3201J, 0,32 cm | 1 914 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →