Електроножиці Makita JN1601
Відео 7Фото 14 |
Makita JN1601 |
|
Патрон повертається на 360° з кроком в 90°
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita JN1601
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JN1601 Nożyce skokowe Makita Wysyłka 0zł. JN 1601 | 1 839 zł |
Makita Makita Nożyce do blachy skokowe 550w jn1601 | 2 079 zł |
Makita Nożyce skokowe do blachy JN1601 | 1 582 zł |
Nożyce skokowe MAKITA JN1601 | 1 638 zł |
Elektryczne nożyce do blachy MAKITA JN1601 550W | 1 749 zł |
Makita Nożyce Elektryczne Do Blachy Trapezowej 550W M JN1601 88381015448 | 1 626 zł |
NOŻYCE ELEKTRYCZNE DO BLACHY TRAPEZOWEJ 550W | 1 686 zł |
Відеоогляди