Elektryczne nożyce do blachy Makita JN1601
Wideo 7Zdjęcia 14 |
Makita JN1601 |
|
Uchwyt obraca się o 360° w krokach co 90°
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita JN1601
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JN1601 Nożyce skokowe Makita Wysyłka 0zł. JN 1601 | 1 839 zł |
Makita Makita Nożyce do blachy skokowe 550w jn1601 | 2 079 zł |
Makita Nożyce skokowe do blachy JN1601 | 1 582 zł |
Nożyce skokowe MAKITA JN1601 | 1 638 zł |
Elektryczne nożyce do blachy MAKITA JN1601 550W | 1 749 zł |
Makita Nożyce Elektryczne Do Blachy Trapezowej 550W M JN1601 88381015448 | 1 626 zł |
NOŻYCE ELEKTRYCZNE DO BLACHY TRAPEZOWEJ 550W | 1 686 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →