Електроножиці Makita JS1601
Відео 2Фото 12 |
Makita JS1601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita JS1601
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JS1601 Nożyce do blachy 380W Makita JS 1601 | 1 902 zł |
Makita Makita Nożyce do blachy 380w 1,6mm js1601 | 2 151 zł |
Nożyce MAKITA JS1601, 380 W | 1 607 zł |
NOŻYCE ELEKTRYCZNE DO BLACHY 1,6MM | 1 881 zł |
Відеоогляди