Електроножиці Bosch GUS 12V-300 Professional (06019B2901)
Фото 5 |
Bosch GUS 12V-300 Professional (06019B2901) |
|
Ножиці для гнучких та м'яких матеріалів товщиною до 11 мм (килимів, ПВХ, картону, шкіри, тканин тощо)
У моделі з артикулом 06019B2901 акумулятор та зарядний пристрій у комплект не входять, а модель 06019B2904 постачається в кейсі з двома акумуляторами на 2 Агод та зарядним пристроєм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GUS 12V-300 Professional (06019B2901)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch GUS 10.8 V-LI Professional | 695 zł |
Bosch Professional GUS 12V-300 - Akumulatorowe nożyce uniwersalne (06019B2 | 591 zł |
Bosch Professional Gus 12v-300 Professional Multicutter Posrebrzany 06019B | 648 zł |
Nożyce Rotacyjne Gus 12V-300 0*Ah | 605 zł |