Elektryczne nożyce do blachy Makita JS1601
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Makita JS1601 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita JS1601
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JS1601 Nożyce do blachy 380W Makita JS 1601 | 1 902 zł |
Makita Makita Nożyce do blachy 380w 1,6mm js1601 | 2 151 zł |
Nożyce MAKITA JS1601, 380 W | 1 607 zł |
NOŻYCE ELEKTRYCZNE DO BLACHY 1,6MM | 1 881 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →