Електроножиці Makita JS3201J
Відео 2Фото 6 |
Makita JS3201J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita JS3201J
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita Makita Nożyce do blachy 710w 3,2mm walizka makpac js3201j | 2 947 zł |
Makita Nożyce elektryczne do blachy 3,2mm 3710W MakPac (JS3201J) | 1 843 zł |
JS3201J Nożyce do blachy Makita 7000W JS 3201 J | 2 607 zł |
Nożyce do blachy MAKITA JS3201J, 0,32 cm | 1 914 zł |
Відеоогляди