Frezarka Bosch GKF 12V-8 Professional 06016B0000
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Bosch GKF 12V-8 Professional 06016B0000 |
|
Silnik bezszczotkowy
Model 06016B0002 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, a model 06016B0000 zawiera dwa akumulatory (3 Ah), ładowarkę i walizkę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GKF 12V-8 Professional 06016B0000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GKF 12V-8 - Akumulatorowa frezarka krawędziowa (06016B0 | 1 469 zł |
Frezarka BOSCH Professional GKF 12V-8 06016B0000 | 1 520 zł |
Bosch Bosch Frezarka do krawędzi 12v 2x3,0ah l-boxx gkf 12v-8 | 1 673 zł |
Frezarka BOSCH Professional GKF 12V-8 06016B0000 | 1 520 zł |
Frezarka Bosch GKF 12V-8 12 V | 1 487 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →