Frezarka Bosch POF 1200 AE 060326A100
Wideo 14Zdjęcia 7 |
Bosch POF 1200 AE 060326A100 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch POF 1200 AE 060326A100
Wszystkie ceny 10 →Frezarka BOSCH POF 1200 AE 060326A100 | 420 zł |
Frezarka BOSCH POF 1200 AE 060326A100 | 420 zł |
Bosch Professional Pof 1200 Ae Milling Machine Posrebrzany 060326A100 | 542 zł |
Bosch Bosch Frezarka górnowrzecinowa 1200w pof 1200 ae | 587 zł |
Frezarka Bosch POF 1200 AE 1200 W | 454 zł |
Mentor Frasera: nauczy podstaw stolarstwa
Frezarka Bosch POF 1200 AE to dobre narzędzie zarówno dla początkujących, jak i hobbystów. Potrafi obrabiać krawędzie, frezować podłużne rowki i zaokrąglenia i radzi sobie nie tylko z drewnem, ale także z niezbyt gęstymi kompozytami. Deklarowany przez producenta skok w pionie (55 mm) jest prawdziwy, ale należy pamiętać, że moc silnika i wytrzymałość frezu nie wystarczą do wycięcia tak głębokiego rowka w jednym przejściu. Dlatego przygotuj się na to, że w przypadku złożonych zadań narzędzie będzie wymagało kilku przejść roboczych po 3 mm na raz.
Nic ekstra
Z elektroniki frezarka ma tylko kontrolę prędkości. Jest to obowiązkowa funkcja, jeśli ubiegasz się o jakąkolwiek jakość obróbki drewna. Bardzo proste frezarki zwykle tego nie mają, ale Bosch nie był skąpy.
W zestawie jest frez, ale nie zaszkodzi dokupić kilka dodatkowych, aby być w pełni przygotowanym. Narzędzie dostarczane jest z tulejami zaciskowymi trzech różnych kalibrów (6, 6,35 i 8 mm), więc nie powinno być problemów z doborem osprzętu. Pudełko z routerem zawiera również „gadżety”, które rozszerzają jego możliwości: wkładki do kopiowania, ogranicznik równoległy (szczerze mówiąc bezpretensjonalny, szczerze mówiąc) i plastikowy adapter do usuwania kurzu.
Od nieprzyjemnych: niektórzy użytkownicy (ale nie wszyscy) narzekają, że dokładność ustawienia głębokości frezowania nie odpowiada deklarowanej.
Narzędzie do majsterkowania
Ten model jest jednym z najlepszych w klasie hobby. Ale jeśli zaoszczędzisz kolejne 50 USD, możesz wziąć starszy model z tej samej „zielonej” linii narzędzi Bosch - frez Bosch POF 1400 ACE. Ma więcej mocy i inteligentniejszą elektronikę.