Фрезер Bosch GKF 12V-8 Professional 06016B0000
Відео 4Фото 10 |
Bosch GKF 12V-8 Professional 06016B0000 |
|
Безщітковий двигун
Модель 06016B0002 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 06016B0000 два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKF 12V-8 Professional 06016B0000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GKF 12V-8 - Akumulatorowa frezarka krawędziowa (06016B0 | 1 469 zł |
Frezarka BOSCH Professional GKF 12V-8 06016B0000 | 1 520 zł |
Bosch Bosch Frezarka do krawędzi 12v 2x3,0ah l-boxx gkf 12v-8 | 1 673 zł |
Frezarka BOSCH Professional GKF 12V-8 06016B0000 | 1 520 zł |
Frezarka Bosch GKF 12V-8 12 V | 1 487 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →