Фрезер Bosch AdvancedTrimRouter 18V-8 06039D5000
Фото 12 |
Bosch AdvancedTrimRouter 18V-8 06039D5000 |
|
Безщітковий двигун.
Поставляється без акумулятора, зарядного пристрою і кейса.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch AdvancedTrimRouter 18V-8 06039D5000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch TrimRouter 18V-8 SOLO | 597 zł |
Frezarka BOSCH Professional AdvancedTrimRouter 18V-8 06039D5000 | 520 zł |
Frezarka Bosch Advanced TrimRouter 18V-8 18 V | 520 zł |
Frezarka BOSCH Professional AdvancedTrimRouter 18V-8 06039D5000 | 520 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →