Szlifierka Black&Decker KA280
Zdjęcia 4 |
Black&Decker KA280 bez walizkawalizka |
|
Dwie wymienne platformy szlifierskie: okrągła (125 mm) i delta (100x165 mm). Regulator Autoselect pozwala wybrać optymalną prędkość dla obrabianej powierzchni
Model KA280 jest dostarczany bez futerału, a KA280K jest dostarczany z futerałem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker KA280
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black&Decker Black+decker szlifierka oscylacyjna wielofunkcyjna 220w ka280 | 356 zł |
Szlifierka Black&Decker KA280 | 321 zł |
Szlifierka oscylacyjna BLACK&DECKER KA280 | 305 zł |
Modyfikacje Black&Decker KA280
Ceny na Black&Decker KA280 |
---|---|---|---|---|
Black&Decker KA280 | od 305 zł | 3 oferty | ||
Black&Decker KA280K | od 298 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →