Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BDCDD186KB
Zdjęcia 9 |
Black&Decker BDCDD186KB akum. 1 szt., bez etui, ładowanie 8 hakum. 1 szt., ładowanie 4 hakum. 2 szt., ładowanie 1,5 hakum. 2 szt., ładowanie 4 h |
|
Model BDCDD186 zawiera 1 szt. (ładowanie 8 h), bez etui, BDCDD186B - 2 akum. (ładowanie 8 h), bez etui, BDCDD186K - 1 akum. (ładowanie 4 h), etui, BDCDD186KB - 2 akum. (opłata 4h), walizka, BDCDD186K1B - 2 akum. (ładowanie 1,5 h), etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BDCDD186KB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BLACK&DECKER BDCDD186KB | 493 zł |
Wiertarko-wkrętarka BLACK&DECKER BDCDD186KB | 510 zł |
Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BDCDD186KB 18 V 2 x akumulator 1.5 Ah | 421 zł |
Modyfikacje Black&Decker BDCDD186KB
Ceny na Black&Decker BDCDD186KB |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BDCDD186 | od 368 zł | 6 oferty | ||
Black&Decker BDCDD186K | od 356 zł | 2 oferty | ||
Black&Decker BDCDD186K1B | od 459 zł | 4 oferty | ||
Black&Decker BDCDD186KB | od 421 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →