Waga Beurer BF 180 (74909)
Beurer BF 180 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer BF 180
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer BF 180 waga diagnostyczna waga z obliczeniem BMI i dużym wyświetlac | 108 zł |
Waga BEURER BF 180 | 122 zł |
Beurer BF 180 180kg | 122 zł |
BEURER BF 180 Waga diagnostyczna z analizą składu ciała, czarna Bluetooth | 141 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →