Waga Beurer BG 40 (761.06)
Beurer BG 40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer BG 40
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer BG40BLK Diagnostyczna waga łazienkowa 761.06 | 150 zł |
Waga BEURER BG 40 | 150 zł |
BEURER BG 40 Waga diagnostyczna z analizą składu ciała, elegancka czerń, B | 220 zł |
Opcje kolorystyczne:
- Biały
- Czarny
PolecamyPorównaj w tabeli →