Ваги Beurer GS 405 (73582)
Beurer GS 405 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer GS 405
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Beurer Gs 405 Signature Line Szkło Skalowe 73582 | 212 zł |
Waga łazienkowa Beurer GS 405 | 235 zł |
BEURER GS 405 Waga ze stali szlachetnej | 235 zł |
BEURER GS 405 Waga ze stali szlachetnej | 233 zł |
Waga BEURER GS 405 Signature Line Stalowy | Bezpłatny transport | 236 zł |
Beurer Gs 405 Weighing Machine Max 200kg Posrebrzany | 250 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →