Waga Beurer GS 405 (73582)
Beurer GS 405 duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer GS 405
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer Gs 405 Signature Line Szkło Skalowe 73582 | 212 zł |
Waga BEURER GS 405 Signature Line Stalowy | 236 zł |
Waga łazienkowa Beurer GS 405 | 235 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →