Ваги Beurer GS 235 (1057373)
Beurer GS 235 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer GS 235
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Beurer GS 235 waga szklana cyfrowa waga łazienkowa z wyświetlaczem Magic a | 129 zł |
Waga łazienkowa BEURER GS 235 | 158 zł |
Waga szklana elegancka czerń BEURER GS 235 Black | 143 zł |
BEURER GS 235 Black Waga szklana elegancka czerń | 141 zł |
BEURER GS 235 Black Waga szklana elegancka czerń | 153 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →