Waga Beurer GS 235 (1057373)
Beurer GS 235 duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer GS 235
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer GS 235 waga szklana cyfrowa waga łazienkowa z wyświetlaczem Magic a | 129 zł |
Waga łazienkowa BEURER GS 235 | 158 zł |
Waga szklana elegancka czerń BEURER GS 235 Black | 143 zł |
BEURER GS 235 Black Waga szklana elegancka czerń | 141 zł |
BEURER GS 235 Black Waga szklana elegancka czerń | 153 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →