Ваги Omron HN 286-E
Omron HN 286-E велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omron HN 286-E
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OMRON HN286 Cyfrowy biały lcd Waga osobista HN-286-E | 282 zł |
Omron HN286 180kg | 139 zł |
Waga łazienkowa Omron Waga łazienkowa HN-286 Omron roz. uniw (HN-286) | 158 zł |
OMRON Waga łazienkowa Omron HN286 HN-286-E | 164 zł |
Waga łazienkowa OMRON OMR-HN-286-E biała | 152 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості ваг Omron HN 286-E:
- Розмір дисплея — 73x38 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →