Ваги Beurer GS 400 (73578)
Фото 3 |
Beurer GS 400 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer GS 400
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Beurer GS 400 biała waga szklana Signature Line nowatorska waga osobista z | 140 zł |
Beurer Waga GS 400 | 156 zł |
BEURER GS 400 white Waga szklana biała z wyświetlaczem XL | 140 zł |
BEURER GS 400 white Waga szklana biała z wyświetlaczem XL | 138 zł |
Waga BEURER GS 400 Signature Line Biały | Bezpłatny transport | 140 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →