Ваги Beurer PS 160 (72530)
Фото 5 |
Beurer PS 160 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer PS 160
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Beurer PS160 cyfrowa waga łazienkowa Czysta biała akrylowa elektroniczna w | 110 zł |
Waga BEURER PS 160 | 110 zł |
BEURER PS 160 Waga łazienkowa XXL biała | 151 zł |
Beurer Ps 160 Scale Biały | 126 zł |
Додаткові функції і можливості ваг Beurer PS 160:
- Індикатор перевантаження
- Індикатор низького заряду батареї
РекомендуємоПорівняти в таблиці →