Waga Beurer PS 160 (72530)
Zdjęcia 5 |
Beurer PS 160 duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer PS 160
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer PS160 cyfrowa waga łazienkowa Czysta biała akrylowa elektroniczna w | 110 zł |
Waga BEURER PS 160 | 110 zł |
BEURER PS 160 Waga łazienkowa XXL biała | 151 zł |
Beurer Ps 160 Scale Biały | 126 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Beurer PS 160:
- Wskaźnik przeciążenia
- Wskaźnik niskiego poziomu baterii
PolecamyPorównaj w tabeli →