Waga Beurer PS 240 (75415)
Zdjęcia 4 |
Beurer PS 240 duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer PS 240
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer PS 240 Soft Grip waga osobowa podświetlany czarny wyświetlacz czarn | 117 zł |
Beurer PS 240 Soft czarny AGDM-WAGL-BEU-001 | 119 zł |
Waga BEURER PS 240 | 119 zł |
Waga łazienkowa Beurer PS 240 | 127 zł |
Waga łazienkowa BEURER PS 240 Soft Grip | 119 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →