Waga ProfiCare PC-PW 3008 BT
Zdjęcia 7 |
ProfiCare PC-PW 3008 BT |
|
inteligentna waga podłogowa o zwiększonej funkcjonalności i wysokim maksymalnym obciążeniu do 180 kg. Model prezentowany jest na rynku przez popularnego producenta ProfiCare. Oprócz masy całkowitej urządzenie zapewnia definicję ośmiu dodatkowych parametrów. Wśród nich są: procent tkanki tłuszczowej, mięśniowej i kostnej w organizmie, ilość płynów, poziom podstawowej przemiany materii (BMR), wiek metaboliczny itp.
Takie informacje mogą być bardzo przydatne zarówno dla osób, które regularnie chodzą po sport i fitness oraz ogólnie dla użytkowników prowadzących zdrowy tryb życia i chcących dowiedzieć się więcej o swoim ciele. Wagi „inteligentne” ProfiCare PC-PW 3008 BT są przeznaczone do parowania ze smartfonem, na którym jest preinstalowana aplikacja marki Dr.Curve+ (dostępna dla systemów iOS i Android).
Aplikacja będzie przechowywać informacje dla wszystkich ważeń użytkownika przez cały okres eksploatacji urządzenia, dzięki czemu można budować wygodne wykresy i monitorować dynamikę zmian. Obsługuje możliwość tworzenia do 10 profili dla różnych użytkowników. Sama waga jest ubrana w atrakcyjną obudowę z metalową powłoką i wyposażona w mały wyświetlacz. Zakres pomiarowy wynosi od 5 do 180 kg w krokach co 100 g. Istnieje możliwość przełączania jednostek miary (kg / lbs). Waga zasilana jest trzema bateriami AAA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ProfiCare 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ProfiCare.
Kup ProfiCare PC-PW 3008 BT
Wszystkie ceny 8 →ProfiCare PC-PW 3008 BT 9 w 1 waga diagnostyczna ze stali nierdzewnej z fu | 119 zł |
Waga łazienkowa ProfiCare PC-PW 3008 BT | 115 zł |
Waga łazienkowa analityczna PROFICARE PC-PW 3008 BT | 119 zł |
Waga diagnostyczna z Bluetooth 9w1 ProfiCare PC-PW 3008 BT | 129 zł |
Waga łazienkowa Proficare PC-PW 3008 | 94 zł |