Waga Beurer GS 10 (75621)
Beurer GS 10 duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer GS 10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer Waga osobowa GS 10 srebrna 756.30 | 108 zł |
Waga łazienkowa Beurer GS 10 | 98 zł |
Beurer Gs 10 Scale Czarny | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →