Waga Beurer BF 195 (74816)
Beurer BF 195 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer BF 195
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer BF 195 szklana waga diagnostyczna / osobowa do pomiaru tkanki tłusz | 129 zł |
Waga BEURER BF 195 | 161 zł |
BEURER BF 195 Waga diagnostyczna BEURER BF 195 | 165 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Waga łazienkowa BEURER BF 195 - PACZKOMAT, POCZTA, KUR | 312 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Beurer BF 195:
- 5 poziomów aktywności
- Technika automatycznego włączania
PolecamyPorównaj w tabeli →