Ваги Oromed Oro-Scale Bluetooth
Oromed Oro-Scale Bluetooth |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oromed 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oromed.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oromed Oro-Scale Bluetooth
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Oromed Oro-Scale BLUETOOTH BLACK elektroniczna skala personalna kwadratowa | 125 zł |
OROMED Waga OROMED ORO SCALE BL WHITE Biały | 125 zł |
ORO-MED Waga łazienkowa Oro Scale Bluetooth Czarna HPORMWLSCBLUEBL | 130 zł |
Oromed Oro Scale Bluetooth Black AGDM-WAGL-ORMD-001 | 125 zł |
ORO-MED Waga łazienkowa Oro Scale Bluetooth Czarna HPORMWLSCBLUEBL | 150 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →