Waga Beurer GS 215
Zdjęcia 4 |
Beurer GS 215 duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer GS 215
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GS 215 San Francisco 2116 | 86 zł |
Waga łazienkowa Beurer Cyfrowa Waga Łazienkowa Beurer GS215 | 111 zł |
Beurer GS 215 180kg | 79 zł |
BEURER GS 215 Relax Waga szklana z nadrukiem | 121 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →