Waga ETA Vital Trainer 7780 90000 (ETA778090000)
Zdjęcia 4 |
ETA Vital Trainer 7780 90000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Vital Trainer 7780 90000
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ETA Vital Trainer smart AGDM-WAGL-ETA-001 | 179 zł |
Waga ETA Vital Trainer 778090000 | 179 zł |
Waga ETA Vital Trainer 778090000 | 180 zł |
Waga łazienkowa Eta Vital Trainer smart | 179 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →