Ваги ETA Vital Trainer 7780 90000 (ETA778090000)
Фото 4 |
ETA Vital Trainer 7780 90000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Vital Trainer 7780 90000
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ETA Vital Trainer smart AGDM-WAGL-ETA-001 | 179 zł |
Waga ETA Vital Trainer 778090000 | 179 zł |
Waga ETA Vital Trainer 778090000 | 180 zł |
Waga łazienkowa Eta Vital Trainer smart | 179 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →