Waga Beurer KS 34 (70311)
Zdjęcia 8 |
Beurer KS 34 |
|
Pozwala na ważenie do 15 kg. Wskaźnik wyświetlacza pojawia się po rozpoczęciu ważenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer KS 34
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer KS 34 Cyfrowa Waga Kuchenna Czarno/Srebrny Do 15 kg 703.12 | 130 zł |
Beurer Waga kuchenna KS 34 - kitchen scales | 145 zł |
Waga kuchenna Beurer KS 34 XL Stainless Steel | 127 zł |
Beurer KS 34 XL Tarowanie 15kg | 120 zł |
Beurer KS 34 XL Tarowanie 15kg | 120 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →