Waga Beurer KS 28
Beurer KS 28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer KS 28
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer Waga kuchenna szkło wygląd stali szlachetnej 188 cm 708.25 | 70 zł |
Waga kuchenna Beurer KS 28 | 101 zł |
Beurer KS 28 Tarowanie 5kg | 70 zł |
Waga kuchenna BEURER KS 28 | 153 zł |
Beurer KS 28 Tarowanie 5kg | 70 zł |
BEURER KS 28 Waga kuchenna BEURER | 103 zł |
Beurer Ks 28 Kitchen Scales Posrebrzany 708.25 | 98 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Beurer KS 28:
- Wyświetlacz (wysokość cyfr 16 mm)
PolecamyPorównaj w tabeli →