Waga Beurer KS 22 (70410)
Beurer KS 22 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer KS 22
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer KS 22 waga kuchenna mała i poręczna 704.10 | 70 zł |
Waga kuchenna Beurer KS 22 | 101 zł |
Beurer KS 22 Tarowanie 3kg | 70 zł |
BEURER KS 22 Waga kuchenna | 103 zł |
Beurer Ks 22 Kitchen Scales Posrebrzany KS22 | 79 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Beurer KS 22:
- Opcja ręcznego włączania / wyłączania
- Wysokość wyświetlacza cyfr - 15 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →