Waga Beurer KS 54 (70840)
Beurer KS 54 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer KS 54
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer 7084 KS 54 waga kuchenna z miską ze stali nierdzewnej 213 cm 708.40 | 150 zł |
Beurer KS 54 Tarowanie 5kg | 150 zł |
BEURER KS 54 Waga kuchenna z misą ze stali szlachetnej BEURER | 183 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →