Waga Beurer KS 25 (70415)
Beurer KS 25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer KS 25
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer KS 25 Waga Kuchenna z Miską do Ważenia Przezroczysty 12l 704.15 | 86 zł |
Beurer Waga kuchenna KS 25 | 132 zł |
Waga kuchenna Beurer KS 25 | 131 zł |
Beurer KS 25 Tarowanie 3kg | 100 zł |
Beurer Ks 25 Scale With Weighting Bowl Kitchen Scales Czarny 704.15 | 99 zł |
Beurer KS 25 ex waga kuchenna Tara 3 kg udźwig 12 l miska wyświetlacz LCD | 111 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Beurer KS 25:
- LCD: 6,6 x 2,8 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →