Waga Beurer BF 220 (748.13)
Beurer BF 220 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer BF 220
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer Szklana waga diagnostyczna BF 220 z bardzo dużym wyświetlaczem LCD | 120 zł |
Waga BEURER BF 220 | 120 zł |
BEURER BF 220 Waga diagnostyczna z analizą składu ciała, Bluetooth | 167 zł |
BEURER BF 220 Waga diagnostyczna z analizą składu ciała, Bluetooth | 165 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →