Waga ETA Vital Pure 7781 90000 (ETA778190000)
Zdjęcia 4 |
ETA Vital Pure 7781 90000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Vital Pure 7781 90000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ETA Waga osobowa Digital Vital Pure z aplikacją Smart 18 charakterystyk ci | 170 zł |
Waga łazienkowa Vital Pure smart ETA778190000 | 169 zł |
Eta Waga łazienkowa Vital Pure smart ETA778190000 | 169 zł |
Waga łazienkowa Eta Vital Pure 7781 90000 | 169 zł |
ETA Vital Pure smart 778190000 180kg | 180 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →